Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній школі штудерної ультразвукової діагностики

Школа штудерної ультразвукової діагонстики ТзОВ «Інноваційна медицина» Україна, м. Львів 29-30 липно 2016р. Готель «Нота Бене» (стр. Поліщука, 78).

Курс «Європейські підходи до проведення УЗД плода у Украины та II триместра«. Важливість данной періоду зацікавить спеціалістів з різним досвідом роботи та рівнем практичних навичок. Включає теоретичну частину та практичні заняття з поданням техніки проведення досліджень, інтерпретацією зображень та концепцією правильное консультування пацієнтів під час Уз-обстеження плода в 1-2 триместре беременности. Найбільше уваги приділяється техніці сканування, яка украины-ключ до успіху в діагностиці украины дає можливість уникати помилок украины неправдивих результатів.

Теоретична частина, тобто лекції, має на меті впорядкування етапів дослідження на формулі «від фізіології до патології». Вміння інтерпретувати отримані зображення змушує лікарів мислити логічно, використовуючи вже набутий досвід україни , що важливо, спонукає до поглиблення знань. До вашої уваги будуть представлені випадки в порядке частоти kompetentsiï виявлення — від найпоширеніших в рідкісних, но все ж можливих до діагностики. У цій частині курсу додатково виділено лекцію стосовно належної консультації пацієнтів — доволі складної ділянки нашої роботи. Усі лекції, с метою підвищення kompetentsiï освітнього значення, додатково супроводжуються обстеженням «вживу», під час якого можна спостерігати за процесом сканування, роботою з апаратом та спілкуванням з пацієнткою.

Практичній частині передує інструктаж з поданням типичный алгоритм виконання дослідження. Проводитиметься демонстрація сканування плода у групах з 6-8 чоловік при участі запрошених пацієнток у відповідному терміні вагітності. Кожне дослідження контролюється наставника. Проходять Навчання під керівництвом міжнародних лекторів ISUOG: Агнєшкі Ноцунь (консультант з ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології, онко-гінекології); Марчіна Вєхеця (к. м. н. сертифікований фахівець з ультразвукової діагностики Польського Товариства Ультразвуку, викладач Ягеллонського університету в Кракові, Польща). Курс укомплектований відповідною літературою, що включає короткі конспекти лекцій украины слайди з короткими коментарями.

*У плані курса можливі зміни Після завершення курсу учасники отримають сертифікати.

Реєстрація та умови участі на сайті www.inovamedi.com

Координатор курса ігор Іванович : 067417 05 80